Naszym największym atutem jest ogromne doświadczenie pracowników spółki. Każdy z nas wiele lat zdobywał doświadczenie w branży oświetleniowej w międzynarodowych firmach oświetleniowych. Mamy również bogate doświadczenie w zakresie kontroli nad procesami inwestycyjnymi i proceduram i związanymi z zamówieniami publicznymi.

Pracownicy

Dariusz Redziński

Konsultant- Dyrektor Naczelny Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki ze specjalnością systemy elektroniki kosmicznej. Specjalizuje się w zarządzaniu projektami [Project management]. Specjalista w dziedzinie techniki oświetleniowej i główny ekspert w dziedzinie Szczegółowych Specyfikacji Technicznych [SST] oraz Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia [SIWZ] w procedurach Zamówień Publicznych. Zarządzał projektami oświetlenia stadionu żużlowego w Zielonej Górze, hali sportowej Globus, oświetlenia stadionu sportowego w Lubinie. Zarządzał kompleksowym projektem oświetlenia miasta Pilawa i wielu innych. Doradca techniczny w procedurze zamówień publicznych.

Jacek Majcher

Dyrektor Zespołu Projektowego Główny ekspert w dziedzinie techniki oświetleniowej i projektant oświetlenia. Swoje doświadczenie zdobywał przez ponad 10 lat na stanowiskach: projektanta oświetlenia w dziale techniki oświetleniowej Siemens Sp. z o.o. oraz jako projektant oświetlenia i Product Manager w Siteco Lighting Poland Sp. z o.o. Autor projektów i realizacji oświetleniowych w zakresie oświetlenia drogowego (m.in. Trasa Siekierkowska), sportowego (stadion Zagłębia Lubin, stadion żużlowy w Zielonej Górze, hale sportowe w Kielcach i Lublinie), obiektów handlowych (Praktiker, Media Saturn, Lidl), projektant ponad 50 kompleksowych modernizacji oświetlenia gmin i wielu innych....

Tomasz Ostalski

Dyrektor Regionu Łódź. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Specjalizuje się w Prawie Zamówień Publicznych. Doradca w postępowaniach w KIO. Analiza Umów na usługi oświetleniowe.

Quick contant

Dariusz Redziński | + 605 555 620 | d.redzinski@cities.com.pl

Jacek Majcher | +48 605 555 621 | j.majcher@cities.com.pl

Tomasz Ostalski | +48 793 229 298 | t.ostalski@cities.com.pl

Cities Lightning Consultants 2019 | Created by D-system.pl